Ойлайк 2012 http://www.oillike.com/

Главная
Новости
О компании
Продукция
Промышленная
     Моющие средства
     Защита от коррозии
     Металлообработка
Для автомобилей
     Антикоры
     Моющие средства
     Преобразователь
       ржавчины
     Антикор для покраски
Охота и туризм
     Оружейные масла
     Защита от коррозии
     Для удаления меди
     Преобразователь
       ржавчины
Публикации
Контакты
  ВИСНОВКИ

 

1.  Одержані нові теоретичні та експериментальні результати, які дозво-лили розв’язати конкретну прикладну задачу – розробити технологію одержання оливорозчинного інгібітору корозії, практична реалізація якої дозволить вирішити важливу народно-господарську задачу, а саме у промислових масштабах отри-мувати ефективні консерваційні оливи, які надалі можна використовувати для захисту металовиробів від корозії.  

2.  Вперше показано, що на характер реакції амідування олеїнової кислоти, карбамідом в присутності карбонатів лужних та лужноземельних металів впливає катіон солей. Встановлено, що найбільш ефективним каталізатором для одер-жання багатокомпонентного оливорозчинного інгібітору корозії є карбонат кальцію який в кількості 0,5 – 1,0%, від реакційної маси при 175-180оС при-скорює процес в 1,4-2,5 разів і призводить до підвищення захисної здатності інгібітору.

3.  Конденсацією жирних кислот, карбаміду, триетаноламіну в присутності 0,5-1% карбонату кальцію синтезовано ОІК та одержано його зольні модифікації – нейтралізацією надлишку карбонових кислот гідроксидом кальцію. Встановлено оптимальні технологічні параметри процесу –мольні співвідношення (олеїнова кислота : стеаринова кислота : карбамід : триетаноламін = 2,7 : 0,3 :  1 : 1 ), кон-центрацію каталізатору (1%), стадійність і температурний режим (гомогенізація карбаміду в триетаноламіні з наступною конденсацією з жирними кислотами при 140 – 180 оС).

4.  Встановлено, що за оптимальних параметрів проведення конденсації, окрім реакцій амідування та естерифікації, відбувається взаємодія карбаміду з триетаноламіном та моноестерами триетаноламіну і жирних кислот, що призво-дить до покращення функціональних властивостей інгібітору корозії – підвищення захисної здатності до рівня зарубіжних інгібіторів Dascogard- 60, Dascogard- 233.

5.  Розроблено нові консерваційні оливи МАГ-11, МАГ-15мз, які містять інгібітор МІК-8 і за захисною здатністю відповідають продуктам Antikorit RP4107, Antikorit 6120/42Е.

6.  Досліджено закономірності впливу групового вуглеводневого складу і в’язкості модельних та товарних базових олив на захисну здатність оливних композицій інгібітору МІК-8. Встановлено, що використання олив із підвищеним вмістом ароматичних вуглеводнів (20-25%) та смол (не менше 0,5%) при опти-мальному значенні кінематичної в’язкості (10-30 мм2/с при 50 оС)  забезпечує зменшення концентрації інгібітору на 4-7%.

7.  Виявлено синергізм при сумісному використанні МІК-8 і сульфонат-ного додатку С-150, у масовому співвідношенні 4 : 1 для умов випробування в електроліті, щодо Ст08пс, і 3 : 1 в камері сольового туману. Введення до складу композицій МІК-8 загущувальних додатків (поліметакрилату (ПМА-Д), поліізо-бутилену (ПІБ), бітуму, церезину) в кількості 2-3% призводить до підвищення захисної здатності на 3-8% для композицій оливи І-20А і на 20-50% для ком-позицій оливи І-5А.

8.  Розроблено технологію виробництва оливорозчинного інгібітору корозії МІК-8, яка базується на гомогенізації карбаміду в триетаноламіні з наступною конденсацією з олеїновою та стеариновою кислотою до кислотного числа 10-25 мгКОН/г у присутності 1% карбонату кальцію при 140 оС – 180 оС.

 

 

Официальный сайт компании "Ойлайк"