Ойлайк 2012 http://www.oillike.com/

Главная
Новости
О компании
Продукция
Промышленная
     Моющие средства
     Защита от коррозии
     Металлообработка
Для автомобилей
     Антикоры
     Моющие средства
     Преобразователь
       ржавчины
     Антикор для покраски
Охота и туризм
     Оружейные масла
     Защита от коррозии
     Для удаления меди
     Преобразователь
       ржавчины
Публикации
Контакты
 

АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ

Україна є одним з найбільших виробників експортників металовиробів у Європі. Продукція українських металоємних виробництв широко представлена як на міжнародному так і на внутрішньому ринку.
Для попередження корозійного враження металовиробів під час транспортування та зберігання застосовують засоби тимчасового захисту металовиробів (ЗТЗМ), в тому числі консерваційні оливи.
Якість захисту металовиробів від корозії залежить, як від технологій їх виготовлення, так і від рівня технологічності та ефективності консерваційних олив (та ін. ЗТЗМ). З метою підвищення якості і конкурентноспроможності продукції, сучасними металоємними виробництвами ставляться нові вимоги до консерваційних олив та ЗТЗМ, серед таких вимог виділяють: безпечність, легкість нанесення і розконсервації, високий рівень захисної ефективності, поліфункціональнісь, технологічність та естетичний вигляд захисного шару.
 Важливим завданням нафтохімічної промисловості є створення речовин та технологічних засобів, що сприяють розвитку провідних галузей народного господарства.
 Виробництво консерваційних олив, що відповідають вимогам сучасних металоємних виробництв неможливе без застосування доступних  високоефективних оливорозчнних інгібіторів корозії.
З даних аналізу асортименту консерваційних матеріалів встановлено, що на ринку України присутні ОІК вітчизняного та закордонного виробництва причому інгібітори корозії вітчизняного виробництва за рівнем захисної здатності значно поступаються сучасним закордонним аналогам.
З літературних даних відомо, що високоефективними та простими у виробництві є ОІК, створені на основі амідів. Аналіз вітчизняної сировинної бази вказує на те, що вихідною сировиною для одержання таких ОІК може карбамід та жирні кислоти рослинних олій.
Однак в літературі міститься обмежена інформація, щодо особливостей процесу одержання, хімічного складу та властивостей таких інгібітрів, промислове виробництво яких ОІК в Україні відсутнє.
Тому  розробка нових ефективних ОІК, з урахуванням вітчизняної сировинної бази та сучасного стану виробництв є актуальною.   

Мета і завдання дослідження Метою роботи є розробка ефективних оливорозчинних інгібіторів корозії на основі похідних карбаміду.
Для досягнення мети досліджень були поставлені  наступні завдання:
-         Вивчити особливості синтезу інгібіторів корозії на основі похідних карбаміду.

  • Провести синтез оливорозчинних інгібіторів корозії на основі похідних карбаміду;
  • Дослідити вплив рецептурно-технологічних факторів на основні властивості оливорозчинного інгібітору корозії;
  • Встановити закономірності впливу вуглеводневого складу та характеристик базових олив  на захисні властивості консерваційних олив на основі нового оливо розчинного інгібітору корозії.
  • Дослідити взаємний вплив ІК та оливорозчинних додатків різної функціональної дії на основні властивості консерваційних олив.
  • Розробити рецептуру консерваційної оливи на основі нового оливорозчинного інгібітору корозії.
  • Порівняти основні властивості нових та відомих змащуючих засобів тимчасового захисту металовиробів від корозії, встановити рівень їх захисної здатності відносно чорних металів для різних умов випробуваннь.
 

Официальный сайт компании "Ойлайк"